Optisyen Tuba YILDIRIM: İhraç Ederek Hakaretlerinizi Ört Pas Edemezsiniz! – OptisyenCOMOptisyenCOM

14 Temmuz 2024 - 14:37
SON DAKİKA

Optisyen Tuba YILDIRIM: İhraç Ederek Hakaretlerinizi Ört Pas Edemezsiniz!

Optisyen Tuba YILDIRIM: İhraç Ederek Hakaretlerinizi Ört Pas Edemezsiniz!
Son Güncelleme :

20 Eylül 2020 - 14:06

Siz bir sivil toplum kuruluşu yönetiyorsunuz. Adı üzerinde “Sivil Toplum Kuruluşu”…

Geleneksel ahilik anlayışı ve yardımlaşma teması üzerine kurulu, üyelerinin katkılarıyla ayakta kalan nonprofit (kar amacı gütmeyen) kuruluşlar… Bu kuruluşlarda bu kadar hâkimiyet merakı da nedir? Devlet kademelerini, önemli mühim görevleri Allah(cc) bu anlayıştan muhafaza etsin… Estirdiğiniz havaya bakarak söylemeliyim ki madem kendinizi devlet yöneten kişilerle aynı kefeye koymuşsunuz, o halde sizin hayal dünyanıza girerek yanıt verelim… Bir STK’nın, tam da 15 Temmuz’a yaklaştığımız bu günlerde, vakti zamanında “kendinden olmayanı diskalifiye etme” kafasındaki bir örgütün eylemlerini insanlara hatırlatan icraatlar yapmaması gerekirdi!..

Yönetim Kurulu üyenizin Optisyenlere yaptığı HAKARETLERİ ÖRTBAS ETMEK VE İTİRAZLARI BASTIRMAK İÇİN, PARLAK VE HEYECAN DOLU GENÇLERİ BİR BİR İHRAÇ EDİYORSUNUZ!

Beyler! Özür dilemek ve gereğini yapmak yerine, olayı küçültmek yahut üzerini örtmek için ne yaparsanız yapın, BUNUN ÜZERİ ÖRTÜLMEYECEK… Kendinizden başka herkesi dernekten İHRAÇ da etseniz BU OLAY KAPANMAYACAK… Bu hal, görüntüde Optisyenler ile kameralara pozlar verirken, arka planda KAFA KAFAYA HARBE GİRDİĞİNİZ için yaşadığınız ikilemdendir. Baştan bunları yaparken Optisyenlerin bunları anlayacağını, tümüyle idrak edeceğini, bu eylemlerin “birlik” ruhuna aykırılığını da mı düşünemediniz? Daha yüksek bir VOLUME ile direnmeye çalışıyorsunuz. Sizin ihraç kararlarınız, yüzünüze vurulan gerçeklere yüksek sesle bağırarak tepki verişinizdir!

Konumuz da, amacım da siyaset değil, lakin sivil toplum kuruluşu yöneticilerimizin kendini DEVLET BAŞKANI, karşılarındakini de düşman sanma eğiliminden ötürü, duruma fevkalade uyuşum gösteren bir örnek ile yanıt vereceğim.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, İsrail Devlet Başkanı Simon Peres’e söylediği ifadeler ile seslenmek istiyorum; “Yaşınız bizden büyük, sesiniz bizden çok çıkıyor fakat biliyoruz ki sesinizin bu denli yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisinin gereğidir!”… Ne kadar YÜKSEK SESLE İHRAÇ ederseniz edin HAKLI ÇIKAMAYACAKSINIZ!… Siz gücünüzü; bin küsür üye içerisinden, 20 kişinin (yarısı da kendiniz) oyuyla oturduğunuz koltuktan aladurun, biz gücümüzü haklılığımızdan almaya devam edeceğiz… Dilediğiniz gibi davranın, hesabı SANDIKTA SORULACAK!… Ve zannettiğinizden çok daha yakın olan o gün geldiğinde, Allah(cc)’ın izniyle bizler de size aynen şöyle sesleneceğiz; “ONE MİNUTE!…”

Optisyen

Tuba YILDIRIM

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.