Künye – OptisyenCOMOptisyenCOM

14 Nisan 2024 - 21:48
SON DAKİKA

Künye

EDİTÖR

İSMAİL UYAR 
optisyencom@gmail.com
0543 772 42 66

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri ” haber gönder ” menüsünden yada
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(optisyencom@gmail.com)

REKLAM REZERVASYON

(optisyencom@gmail.com)

0543 772 42 66

Optisyen.COM EKİBİ Kimdir ?

Ortak amaçları, hedefleri ve hayalleri olan optisyen, gözlükçü ve bu sektöre gönül vermiş kişilerin daha iyi bir optik sektörü için sözünü ve sesini yükseltebilmesi, ekonomik, sağlık ve  insani açıdan gelişmiş toplumlar arasında yer alması için paydaşları bir araya getirerek kişilerin bilgi ve becerilerini arttırmaya çalışan, inanan bir grup optisyen, gözlükçü ve genç profesyoneliz.

Misyonumuz:

Toplumsal talep ve değişimleri göz önünde bulunduran, alanında uzman kadrosu ile; öncelikle topluma duyarlı, yaratıcı, eleştirel ve özgür düşünce, kalite ve üretkenliğe dayalı dinamik ve evrensel  bir program çerçevesinde faaliyetlerini geliştirerek yürüten, alanlarda güçlü donanıma sahip bireyler ve nitelikli çalışma ile elde edilen verilerin ve alana yönelik çalışmaların  bilimsel esaslara göre tasnif ederek kullanıma hazır tutulduğu, tam bir farkındalık yaratmaktır.

Vizyonumuz:

Türkiye’de optisyenlik mesleğinin yaratıcı, eleştirel ve özgür düşünceye dayalı bilimsel bilgiyi kullanarak, toplumsal gereklilikler ve değişen iş piyasasının talepleri ile şekillenen,bütün paydaşlarının tek çatı altında birleştirilmesi,birbirleriyle koordinasyon ve uyum içinde çalışmaları ve çağdaş dünya koşullarında herkesin, etkin, güvenli ve kesintisiz sağlık hizmetine ulaşmasını sağlamak.

Değerlerimiz:

 • Optisyenlere ve optisyenlik öğrencilerine her alanda tam destek
 • Araştırma, düşünce ve fikir özgürlüğüne uygun ortam sağlamak
 • Duyarlı, katılımcı ve sürdürülebilir olmak
 • Etik yaklaşımı her konunun önünde görme
 • Paydaşlarla yakın işbirliği içinde olma ve sürekli geliştirme
 • Her süreçte kalite odaklı olmak
 • Optik gereçlerin araştırma geliştirmesinden başlayarak üretilmesi, dağıtılması, hastaya iletilmesi ve takibini sağlamak.

SMARTC Hedefleri:

 • Optisyenin sosyal, ekonomik, bilimsel gelişimini sağlamak ve haklarını korumak,
 • Tıp, optisyenlik ve moda alanında çağdaş dünya koşullarında önemli gelişmeleri araştırmak
 • Yeni çalışmaların mevcut optisyen ve optisyenlik programı öğrencileri ile paylaşılabilmesi ve bu bilgilerin meslekte kullanılabilmesi amacıyla farkındalık yaratmak
 • En az 2 yılda bir seminer, çalıştay, eğitim düzenlemek veya meslek içi toplantılar organize etmek.
 • Göz sağlığının korunması ve devamlılığının sağlanmasına yönelik halkı bilgilendirici broşür, süreli yayınlar, dergi gibi yayınlar yapmak ve yayınlamak.
 • Optisyenlik sektörünün tüm paydaşlarının bir araya gelmesini sağlayacak sosyal, kültürel, mesleki etkinlikleri planlamak ve sosyal sorumluluk projeleri organize etmek.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2020 optisyen.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları optisyen.com ’a aittir. optisyen.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar optisyen.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

optisyen.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. optisyen.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the optisyen.com . However, sometimes the optisyen.com uses third parties to process your information. optisyen.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the optisyen.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the optisyen.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the optisyen.com and its services. When you use optisyen.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the optisyen.com cookies section of our full Privacy Policy.