Adellens Optik – OptisyenCOMOptisyenCOM

23 Haziran 2024 - 21:31
SON DAKİKA

Adellens Optik

1999 yılında yolculuğa başladığımız optik üretim sektöründe 2016 yılında kendi üretimimizi kurarak ADELLENS OPTIK olarak yolumuza devam ediyoruz.

2015 yılında Sofya’da Adel Lens Optik-Sofya adı altında optik cam deposu olarak hizmete başlamıştır. Burada da geniş stok ağı ile birlikte Bulgaristan pazarında faaliyet gösteren ADELLENS OPTİK, 2016 yılında Türkiye fabrikasının devreye girmesiyle Bulgaristan pazarında yaygınlaşmıştır. Bulgaristan pazarında görülen bu yoğun ilgi Avrupa Pazarında da çeşitli ülkelere girilmesine ön ayak olmuştur.

Adellens Ailesi bugün 95 kişilik tecrübeli ekibi ile yurtiçinde  Sirkeci – Kadıköy – Bursa – Adapazarı – İzmir – Antalya – Ankara – Samsun şubeleri ve NEŞE Optik Adana – Elazığ  – Mersin & EMPERYAL Optik Diyarbakır bayiliği ile birlikte Türkiye nin her yerine kaliteli  hizmet götürmekte ve siz değerli  dostlarımızdan aldığı destekle sürekli kendini yenileyen bir firma haline gelmiştir.

İstanbul’daki modern üretim fabrikası, Tescilli CORTEX ve OPPO markası adı altında 1.5 ile 1.74 arasındaki tüm indekslerdeki Beyaz, Transitions, Photocromic, Polarized, Trivex, Hi-vex ve Blue Cut olarak RX üretimi yapmaktadır. Lotus, Lotus Plus, Ayna Kaplama ve Blue Coating kaplama teknolojisi ile hizmet vermektedir.

Şubelerimizdeki geniş stok ürün gamıyla, hızlı servis altyapımızla müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutmak firmamızın en önemli misyonudur.

Amacımız görme kusuru olan kişilere en yeni, en uygun çözümleri uluslararası kalite standartları doğrultusunda uygun fiyata sunabilmektedir. İş ortaklarımıza bilgi, güven ve memnuniyetin en üst düzeyde yansıtmaktır

Adres: İkitelli OSB Marmara San. Sitesi O Blok No:2 Küçükçekmece / İstanbul Tel: +90 212 494 54 54   e-mail: info@adellens.com.tr

http://www.adellens.com.tr/