SİTE İÇİ ARAMA

 

Sizde Optik Sektörü İle İlgili Bütün Sorularınızı Sitemizin İletişim Bölümünden Bizlere Gönderebilirsiniz.

Eskihisar Fotoğrafcisi Ürün Fotoğraf Çekimleri

Merhaba. Yurt dışından ithal ettiğimiz ürünlerin fotoğraflarını çektirmek katalog bastırmak istiyoruz. Bu işleri en hızlı yapan bir tane fotoğraf stüdyosu tavsiye eder misiniz?

Devamını oku...

SİTEMİZE GELEN SORULARI UZMANLARI CEVAPLIYOR

SORU : Selamlar ben yeni katıldım izmir ege Üniversitesnde optisyenlik okuyup mezun olduktan sonra dükkanımı açmak istiyorum. Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. 1) dükkan açmanın maliyeti nedir? 2) dünkanın aylık ortalama geliri en az ne kadar olur. 3) bu işin püf noktaları nelerdir? 4) bu mesleğin geleceğini nedir?

Devamını oku...

UZAK YAKIN BİRARADA CAM KULLANMALIMIYIM

progresifSoru : Daha önce hiç uzak yakın tek cam kullanmadım. Çevremdekiler alışamazsın dediler almaya cesaret edemedim. Reçetede uzak numaralarım +1 yakınlarım ise 3 yazıyor. Şimdi elimdeki reçete ile uzak yakın tek cam istiyorum sizce kullanabilir miyim? tek camda uzak yakın gözlük almalı mıyım nasıl bir cam almalıyım hala tereddütlerim ar.

Devamını oku...

NİKEL ALAŞIMLI GÖZLÜKLER ZARARLI MIDIR?

SORU : Merhabalar. Son yıllarda özellikle avrupa ve amerikada nikelin ve alaşımlarının insan sağlığı üzerinde etkisi olduğunu hatta kansere yol açtığını savunan makaleler yayınlandı ve avrupa nikele karşı önlemler almaya başladı. Nikelin gözlük çerçevelerinde hala yaygın bir şekilde kullanıldığını düşünecek olursak biz tüketiciler bu konuda ne yapmalıyız ? Nikel söylendiği kadar zararlı mı ? Tercih etmememiz mi gerekiyor ?

Devamını oku...

LENS KULLANMAK SAĞLIKLI MIDIR?

tereddut2Soru : 2 derece miyopum lens kullanmak istiyorum. uzman olarak sizce lens mi kullanmalıyım gözlükmü birde gözlükten sıkıldım ama lensinde çok bakteri yaptığını söylediler lens almak istiyorum ama tereddütlerim var lens sağlıklı mı ? Hangi lensi kullanmam lazım?

Devamını oku...