SİTE İÇİ ARAMA

 

ODA ÇALIŞMALARI TEŞEKKÜR MESAJI

ramazanozer ankaraÖncelikle bütün meslektaşlarıma hâyırlı, bereketli  günler dilerim. Son günlerde gördüğünüz üzere mesleki sitelerde de okuduğunuz kadarıyla  “Torba Tasarı” olarak bilinen Bazı Vergi Kanunları ile Kanun ve KHK’larda Değişiklik Yapan Tasarı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi. Tasarıya yeni madde ihdasları da yapıldı.

Kabul edilen bu torba yasasında Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği de geçmiş oldu.

Burada bir optisyen olarak Mahmut YETİM Başkanımızı tanımanın kısmen de olsa yanında bulunarak onunla çalışmanın mutluluğunu heyecanla belirtmek isterim.

Gözlükçünün yaklaşık 50 yıllık hayali olan ODA kavramı nihayet önümüzdeki günlerde daha da şekillenerek karşımıza çıkacak.

Öncelikle Optisyen arkadaşlarım adına bu konuda yıllardır emeği geçen Mahmut Başkanımıza gerçekten teşekkür ederim. Yaş itibari ile ( Allah uzun ömür versin ) artık bu meslekten kazanacak bir şeyi olmamasına rağmen biz genç meslektaşlarımız için bir yol açmış oldu. Bu yolda yıllar sonra bile adı anılacaktır buna eminim.

Bizler optisyenler olarak bu mesleğe katkıda bulunan her büyüğümüzü örnek alıyoruz.  ODA konusunda da canla başla çalışarak büyüklerimizi utandırmayacağımıza eminiz.

Mahmut Başkanımızı Mahmut abimize ve emeği geçen bütün meslektaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederek mesleğimize hayırlı olsun diyoruz.

Ramazan ÖZER

Optisyen.COM Ekibi Adına.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile